ПОВНИЙ КУРС

Авторський Курс “Готуємось до пологів”  – це практика та досвід спеціалістів сімейного центру “FamilyHub”. Працюючи з мамами, ми обрали найважливіші аспекти та питання, які необхідно знати жінкам, аби вагітність, пологи, післяпологовий період та грудне вигодовування пройшли природньо, без страху та невизначеності.
Курс направлений на психологічну підготовку до пологів, що вкрай важливо для відчуття власних ресурсів у пологах та вміння ними розпорядитися.
На курсі жінка під м’яким керівництвом спеціаліста моделює стан та відчуття, які породілля проживає під час пологів, та навчається справлятися з цими відчуттями
Ми завжди раді бачити сімейні пари разом на наших заняттях. Адже є багато питань, в яких майбутньому татові необхідно орієнтуватись, а деколи – і приймати рішення.
 Нова група з  12 травня 2019 року!
4-ти тижневий курс.
Рекомендовано відвідувати з 20 по 34 тиждень вагітності.
10 занять по 2 години.
Графік занять узгоджується з групою!

ПРОГРАМА КУРСУ

Ведучі курсу:

СИМЧУК ЖАННА

Фельдшер, перинатальний психолог, психолог клініки ISIDA. Інструктор з підготовки вагітних до пологів. Член Організаційної ради ГО “Асоціація свідомого батьківства”.

ЯЩЕНКО ЛЮДМИЛА

Сертифікований консультант з питань грудного вигодовування. Засновник сімейного центру “FamilyHub”.

ОЛЬГА ЩАВИНСЬКА

Остеопат, КСТ-терапевт, спеціаліст з підготовки тіла до пологів та післяпологовому відновленню.

 

♥ Кожна майбутня мама отримає АВТОРСЬКИЙ БУКЛЕТ від спеціалістів центру з найважливішою інформацією щодо вагітності, пологів та грудного вигодовування.

 

Сплативши повну вартість курсу Ви отримуєте бонус:  знижку 10% на прийом остеопата у центрі, а також інформаційну підтримку спеціалістів центру протягом першого місяця після пологів.

 

Вартість курсу (10 занять) – 3000 гривень.
Місце проведення: Боярка, вул.Незалежності, 63.
Зручно доїхати можна 720, 742, 368 маршрутом.
Попередній запис обов’язковий!
Зареєструватись можна за тел.:
(098)5158506 або ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ