Ольга Щавинська

Щавінська Ольга Дмитрівна

Магістр фізичної реабілітації, іппотерапевт, остеопат,
тілесний практик.

В 2004 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримавши звання магістра фізичної реабілітації.

В 2007 році розробила учбову програму “Іппотерапія” та стала керівником гуртка “Іппотерапія” в РЦЕНТУМ,метою та завданням якого стали комплексна реабілітація та соціальна адаптація дітей з особливими потребами, екологічне виховання, інформаційна підтримка сімей. Відвідувала численні тренінги, семінари та конференції з іппотерапії, корекційної педагогіки, медико-соціальної реабілітації, фізичної реабілітації, українських та іноземних організацій та спеціалістів.

З 2015 активно вивчає та використовує в роботі краніосакральну терапію, остеопатію, тілесно-орієнтовану терапію, методи соматичного навчання (метод Фельденкрайза та Соматика Томаса Ханни), метод фасціальних порушень (FDM), тайські традиції збереження здоров’я та післяпологового відновлення, систему RESET1 Ф.Рафферті  та ін.

Має великий досвід індивідуальної та групової роботи, особливо з дітьми з особливими потребами, у відновленні після травм та захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи, з вагітними жінками та в післяпологовому періоді.

У Сімейному центрі “FamilyHub” спеціаліст проводить:

  1. Групові тілесні практики (загальні та в період післяпологового відновлення; в період вагітності). З використанням методу соматичного навчання, дихальних та медитативних практик.
  2. Індивідуальну роботу:
  • Краніосакральна терапія.
  • Остеопатичне лікування.
  • Тайські традиції післяпологового відновлення (основна робота з животом, можливе використання гарячих травяних мішечків,гарячих масел).
  • Робота з рубцевою тканиною.
  • Тілесно-емоційне визволення, інтегральний тілесно-орієнтований процес.
  • Система RESET 1 Ф.Рафферті (робота з скронево-нижньощелепним суглобом).