ПРО САДОЧОК: FamilyСАДочок працює на базі Сімейного центру FamilyHub і знаходиться на другому поверсі приватної будівлі. В нашому розпорядженні 120м2, світла простора група, велика спортивна зала, де ми займаємося хореографією, музикою, робимо зарядку, вправи на тренування сенсорних відчуттів та просто відпочиваємо після обіду. Денний сон для малючків-сплюшок в цей час в групі садочку.
Наші прогулянки проходять на майданчику близько садочка. Незабаром плануємо встановити власний майданчик.
Група 10-12 дітей. Вільних місць всього 5!

РОЗТАШУВАННЯ САДОЧКУ: Боярка, Незалежності, 63, другий поверх.

ПРОГРАМА: Діти займаються за базовим компонентом дошкільної освіти. Ми використовуємо сучасні підходи в навчанні. Ігрова діяльність, сенсорний розвиток, комплеси ранкової гімнастики, дихальних вправ та вправ, направлених на

фізичне оздоровлення – пріорітети нашого садочку! В цьому нам допомогає сучасне обладнання та постійне навчання наших спеціалістів сучасним методикам.

До програми садочка входять:

♥ хореографія
♥ музичний розвиток за Орф-підходом
♥ підготовка до школи
♥ сенсорна інтеграція 
♥ групові заняття з логопедом

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ: Досвідчені, компетентні, уважні та дбайливі. Майже всі спеціалісти центру пройшли курси по наданню першої домедичної допомоги дітям.
В садочку є супровід психолога і логопеда!

РЕЖИМ РОБОТИ: Щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

ХАРЧУВАННЯ: Корисне, смачне триразове харчування – другий сніданок, обід та полуденок. В раціоні свіжі салати, фрукти, овочі, індичка, яловичина, перші страви та смачні млинці, сирнички, печені фаршировані яблучка.. ммм…

ЧОМУ МИ? Ми любимо дітей! І створюмо найкращі умови для своїх вихованців. Так в минулому році ми відкрили темну сенсорну кімнату, яка допомогає дитині  зняти внутрішнє напруження. І вже готуємо до роботи велику залу зі спеціальним обладнанням для сенсорної інтеграції!

Ми віримо в потенціал кожної дитини і щодня докладаємо зусиль для його розкриття!

Замовити знайомство з садочком: 
телефонуйте 0985158506

 

або заповніть форму

Ваш телефон (обов'язково)