ЛІТНІЙ ТАБІР

ПРО ТАБІР

Літній табір FamilyHub з харчуванням у центрі Боярки – добра  альтернатива гаджетам протягом літніх канікул! Вже 3 рік поспіль ми піклуємось про веселе та корисне дозвілля Ваших бешкетників 7-11 років.

РОЗТАШУВАННЯ ТАБОРУ

Боярка, вул. Незалежності, 63, другий поверх. 

Табір працює на базі Сімейного центру FamilyHub і знаходиться на другому поверсі приватної будівлі. В нашому розпорядженні 60м2, світла простора велика зала, де ми зустрічаємось зранку, плануємо день, проводимо корисні майстер-класи, та просто відпочиваємо після обіду.

Наші прогулянки проходять у парку Перемоги, парку Шевченка, Йосипівському ставі.

Група 12-15 дітей. 

ПРОГРАМА: Квести, активні ігри на свіжому повітрі, прогулянки еко-стежкою на Йосипівський став, розваги в мотузковому парку, настільні ігри. Все, щоб  ваші діти згадували літо саме як відпочинок та відволіклися від гаджетів!

НАШІ ВОЖАТІ: Досвідчені, компетентні, уважні та дбайливі. Майже всі спеціалісти центру пройшли курси по наданню першої домедичної допомоги дітям.

РЕЖИМ РОБОТИ: Щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

ХАРЧУВАННЯ: Корисне, смачне триразове харчування – другий сніданок (фрукти, вода, печиво), обід та полуденок. В раціоні свіжі салати, фрукти, овочі, індичка, яловичина, перші страви та смачні млинці, сирнички, печені фаршировані яблучка..

ЦІНИ: Вартість табору складає 3550,00 грн зміна (2 тижні) вже з харчуванням.

Для постійних відвідувачів центру та багатодітних родин передбачено знижки!

ЧОМУ МИ? Ми влаштовуємо літнє дозвілля для дітей вже третій рік поспіль!
Наші вихованці та їх батьки щороку чекають на літній табір у FamilyHub!

 

Відкрийте форму реєстрації

або телефонуйте 0985158506